Kontakta oss

019-25 21 00
info@ecoguard.se

 

Under veckorna 27-28 & 32-33 har vi öppet måndag-fredag kl. 08.00-16.30
och håller sommarstängt under veckorna 29-31.

 

Vi önskar våra kunder och partners en riktigt skön sommar!

Försäljning

Jonas Dahl

Sydöstra Sverige
073-519 44 09
jonas.dahl@ecoguard.se

Magnus Berbres

Göteborg/­Västra Sverige
072-173 07 55/031-47 49 01
magnus.berbres@ecoguard.se

Maria Stenman

Innesälj/­Order
070-441 57 58
maria.stenman@ecoguard.se

Jesper Hjelm

Värmland/­Närke
070-865 62 42
jesper.hjelm@ecoguard.se

Kewin Andersson

Göteborg
070-792 16 29
kewin.andersson@ecoguard.se

Jonas Fritzson

Örebro/­Norra Sverige
073-519 44 02
jonas.fritzson@ecoguard.se

Sarawan Karim

Skåne
073-290 00 02
sarawan.karim@ecoguard.se

Marcus Eriksson Rosenström

Stockholm
070-413 29 41
marcus.eriksson.rosenstrom@ecoguard.se

Michael Hedman

Stockholm
070-935 08 33
michael.hedman@ecoguard.se

Kontor

Örebro

Elementvägen 14
702 27 Örebro

Stockholm

Finlandsgatan 38
164 74 Kista

Göteborg

Flygfältsgatan 16A
423 37 Torslanda

Norrköping

Lindövägen 65
602 28 Norrköping

Malmö

Ringugnsgatan 10
216 16 Limhamn

Faktureringsadress

OBS! Ny fakturaadress enligt nedan:
EcoGuard AB
FE 1487-3767 Scancloud
SE-831 90 ÖSTERSUND
PDF-fakturor: hvd3767@pdf.scancloud.se

Organisationsnummer: 556502-5755